לפגישת הכרות חינם! התקשר             050-3600764 begin_of_the_skype_highlighting            050-3600764      end_of_the_skype_highlighting

לאנשים שרוצים יותר !

 זוהר קפל -  אימון שעושה הבדל

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:


נעים  מאד,

שמי זוהר קפל, ואני מאמנת אישית ועסקית ומנחה מוסמכת ב NLP.
אני כאן על מנת לאפשר לך לעשות במהירות שינוי ופריצת דרך בחייך. באמצעות שיטת האימון האינטגרטיבית המשלבת NLP, אעזור לך להתמודד עם אתגרים אישיים ורגשיים, לשחרר את החסמים שבולמים אותך ומקשים עליך למצות את הפוטנציאל העצום שקיים בך.

עד לפני 12 שנה הייתי במסלול הרגיל של רוב האנשים בארץ ובעולם,רכישת השכלה והתבססות בעבודה מסודרת .
האמת שהשקעתי עשרות שעות בשנה בפיתוח הקריירה והמקצועיות שלי- ובמיוחד השקעתי במלוא המרץ במקום עבודתי, ואכן עשיתי דברים משמעותיים וחשתי תורמת. במשך 16 שנה-לימדתי וקידמתי תלמידים,ריכזתי, הנחתי ובניתי מערכת ייחודית במסגרת החינוך המיוחד.למרות האמור לעיל ועל אף ההתפתחות  המשמעותית והערכה שקבלתי- חשתי בשלב מסוים מתוסכלת ושאני רוצה יותר, (מעבר לסוגיית השכר הידועה כבעייתית בהוראה).

ואז בשנת 2000 הגעתי  לנקודת משבר בעקבות  תאונת דרכים אשר בעקבותיה סבלתי מפריצת דיסק ושכבתי במיטה 7 חודשים.

אבל דווקא בנקודה זו, כשאני שוכבת במיטה, אמא ל-2 מתבגרים צעירים וילד בן שנתיים- התעצמה בי האופטימיות. ידעתי שאבריא, ידעתי שחיי עומדים להשתנות ושאני הולכת להיות יותר ! עדיין לא ידעתי יותר מה בדיוק, אבל התחושה שאני יכולה יותר בערה בי. היה לי רק  ברור שזה קשור באנשים ועסקים.

ובכן להפתעתי הרבה מה שהקים אותי על הרגליים בחזרה היו מוצרי "ניקן" אליהם נחשפתי מתוך הכאב הפרטי שלי, שמחתי על המענה שסיפקו לי והפכתי מחסידה נלהבת למפיצה עצמאית ומצליחה, ובמשך מספר שנים בניתי ארגון רשתי גדול  ובינלאומי .

השקעתי משאבים רבים בהתפתחות האישית שלי .השתלמתי בארץ ובחו"ל  ובמיוחד למדתי כיצד להעצים ולהניע להצלחה את האנשים בצוותים שלי.

לצד זאת, עסקתי ביזמות וניהול פרוייקטים בענף הבנייה. העבודה והצורך להניע אנשים אחרים הפכו להיות הגורם שלי להצלחה בעולם העסקים. כך הבנתי שהיעוד שלי- להעצים אנשים ולעזור להם להגיע להצלחה. רק כשהתחלתי לעשות זאת באופן מקצועי הסתכלתי אחורה על חיי וגיליתי שבעצם מאז ומעולם זה מה שעשיתי בתחנות חיי השונות. לימדתי, העצמתי,הנחיתי, ריכזתי ,הדרכתי ,הובלתי עסקים ובמיוחד הובלתי אנשים לתוצאות משמעותיות.

מתוך אותה תגלית פניתי ללימודי העצמה, אימון וNLP.

נמניתי על צוות המאמנים הראשון של  "THE KEY" בהנהלת אריה מליניאק ויוסי קדמי, וביחד איתם העברנו קורסים ואימון  לאנשים רבים.

היום יותר מתמיד אני מגשימה את הייעוד שלי. אני עושה את מה שאני טובה בו, עוסקת במה שאני אוהבת ואני ממשיכה כל יום ויום יותר ולהשיג עוד.

כך לא נחתי על שמריי ובשנת 2008 פתחתי קליניקה עצמאית בבעלותי. מאז ועד היום סייעתי  ללקוחות רבים להגיע לפריצת דרך משמעותית בחייהם ובקריירה ובעסקים שלהם.

הבאתי איתי את הניסיון הרב שצברתי הן בהוראה ושפור מיומנויות, הן בעבודה עם בעלי הפרעות קשב והן כאשת עסקים בתחום היזמות והמכירות לעולם האימון והפיתוח האישי. עשיתי את המסע הזה בעצמי ואני מכירה את התחושה והצורך בתוצאות ואף מאמינה שתוצאות מעודדות ולכן אני מאפשרת תהליך קצר של חיבור מהיר ליכולות והכישורים,העלאת הדימוי העצמי  והנעה לתוצאות.

את כל הניסיון הרב בתחומים השונים בשילוב הידע , המקצועיות ואהבת האדם באשר הוא אני מביאה לחדר האימון ולסדנאות.

אני כאן על מנת לעזור לך ליצור פריצת דרך ולנוע במהירות ובקלות להצלחה, הגשמה והעצמה בכל תחומי חייך.


הכשרתי המקצועית

- מאמנת אינטגרטיבית בכירה בוגרת מסלול מאמנים ב-THE KEY– אריה מאליניאק ויוסי קדמי.
- NLP- מנחה תהליכי התפתחות ושינוי בוגרת YCNLP מרכז ללימודי NLP  בהנחיית יוסי קדמי.
- הנהג את מציאות חייך – בוב פרוקטור ארה"ב.
- אימון ילדים ונוער.
- אבחון וטיפול בלקויות למידה , קשב ורכוז- ניצן.
- הנחיית סדנאות לשיפור מיומנויות למידה וחיים- רום פילת.
- תואר ראשון בחינוך.

אני נשואה לחגי  ואמא לשלושה בנים, מתגוררת במושב עין עירון (ליד פרדס חנה)

אשמח להיפגש ולהכיר גם אותך, בדרך להצלחה.

לפגישת הכרות ראשונית ללא התחייבות >>

זוהר קפל - 050-3600764
zoharkappel@gmail.com