לפגישת הכרות חינם! התקשר             050-3600764 begin_of_the_skype_highlighting            050-3600764      end_of_the_skype_highlighting

לאנשים שרוצים יותר !

 זוהר קפל -  אימון שעושה הבדל

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:

 מהו NLP

ה- NLP הינו "מדע המצויינות".

גישת ה NLP פותחה בארצות הברית, בשנות השבעים ע"י ריצ'רד בנדלר מתמטיקאי , וג'ון גרינדר בלשן.
שניהם רצו ללמוד מה הופך אנשים מסוימים למצליחים במיוחד בתחומם.
תחומי היישום והשיטה התרחבו והם כוללים כיום תחומים כמו: ספורט, עסקים, מודעות אישית והתחום הטיפולי.

NLP הם ראשי תיבות של:

 Neuro - זו המערכת העצבית שלנו במוח.
הדרך בה אנו חושבים, ברמה מודעת ולא מודעת נקבעת באמצעות החושים שלנו: ראיה, שמיעה, חישה, ריח וטעם. באמצעות השימוש בטכנולוגית NLP אתה יכול לעצב/לשנות את המחשבות שלך, להתחבר למקורות הכוח והעוצמה שבך בכל זמן שתבחר.

 Linguistic - זו התקשורת המילולית שלנו או איך אנחנו מבטאים את המחשבות והתחושות שלנו.
התקשורת המילולית משמשת אותנו לתיאור החוויות שלנו ובדיאלוג הפנימי שאנו מנהלים עם עצמנו. היא שיקוף של המחשבות שלנו. NLP מחדד את המודעות לשפה שאנו משתמשים ומעצים את איכות התקשורת שלנו עם עצמנו, ואת יכולת השכנוע שלנו ורתימת האחרים.


Programming - ההתנהגות שלנו היא התגובה למחשבות שלנו.
לכל אחד יש הדרך הייחודית לו כדי לפרש את המציאות, ומכאן נובעת ההתנהגות. חלק מהדרכים הללו מובילות למטרות הרצויות וחלקן לא. ה-NLP מאפשר לנו ללמוד מה עובד אצלנו ומה אצל האחרים, ומאפשר לנו לאמץ דפוסי התנהגות שיובילו אותנו אל המטרות שאנו רוצים להגשים.

מהו ה-NLP?
NLP   זו מתודולוגיה המבוססת על ההנחה שכל התנהגות אנושית היא בעלת מבנה מסוים.
הכוונה למכלול ההתנהגות: התנהגות פיסית, מחשבות, הרגלים, תחושות, אמונות, ערכים, זיכרונות וכל פעילות אחרת שמקורה עצבית, משמע המוח.
המבנה המסוים הזה שהוא ייחודי לכל אדם, ניתן ללמידה, והכי חשוב ניתן לשינוי.
הNLP כולל מגוון שיטות, טכניקות ותהליכים המאפשרים את  הלמידה והשינוי הזה.

כיצד עובדים עם NLP
אופן העבודה ב NLP איננה חודרנית או מכאיבה. הטכניקה פועלת בעזרת שיחה ופנייה אל התת מודע, תוך שימוש בכלל החושים שלנו בכדי לחזק ולהעצים את התחושה ולהטמיע את עוצמת החוויה כך שבנקל נוכל להשתמש בה גם בעתיד.

מאחר וה NLP עוקף את ה"ראש", ניתן להגיע בשיטה זו להשגים מרחיקי לכת במודעות העצמית ובהנעה לפעולה ויציאה מהרגלים במהירות ובאפקטיביות.