לפגישת הכרות חינם! התקשר             050-3600764 begin_of_the_skype_highlighting            050-3600764      end_of_the_skype_highlighting

לאנשים שרוצים יותר !

 זוהר קפל -  אימון שעושה הבדל

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:


אימון נוער

נהוג לומר שתקופת הנעורים היא הנפלאה והמושלמת בחיים, אך כל מי שהיה נער בעצמו יודה על האמת כי זו תקופה
קשה, מבלבלת, החובקת לצד התפתחות וצמיחה אישית פיזית ונפשית גם עימותים רבים, חיפוש ה"עצמי" בתוך הצורך להיות דומה וחלק מקבוצה ועוד.

ללא ספק זו לא תקופה קלה. במרחק הזמן, אפשרי שנתגעגע לימי הנוער, אבל בזמן אמת מדובר באחת התקופות העמוסות ביותר מבחינה רגשית שאדם חווה.

גיל הנעורים בתקופה שלנו הולך ויורד מחד ומצד שני של הסקאלה, בוגרים ממשיכים להרגיש כנוער ולנהוג כנוער ועדיין לחיות בצל ההורים, מה שהופך את גיל הנעורים לארוך וקשה מתמיד.

גיל הנעורים הוא הזמן הנכון ולעיתים אף הישרות האחרונה שלנו כהורים לסייע לילדנו להתעצב כמבוגר אופטימי, מוביל ועצמאי הבטוח בעצמו.

בשביל זה אני כאן!

בתהליך משותף שכולל הקשבה, קבלה ותמיכה,הכוונה, שאילת שאלות והעצמה אישית יוכל ילדכם לקבל כלים מעשיים שיסייעו לו לממש את הפוטנציאל שלו ולהתמודד טוב יותר גם היום וגם בעתיד.

אני מביאה למרחב האימוני מקצועיות וניסיון רב בעבודה עם בני נוער -20 שנות עבודה במערכת החינוך כמורה, רכזת ומנחה, בהם שימשתי גם כמאבחנת ומטפלת בתחום לקויות הלמידה, לצד הכשרתי וניסיוני כמאמנת אישית ומנחת NLP  ודמיון מודרך.

בתהליך קצר מועד, מהנה וחוויתי אני מלווה את המתאמנים להשגת אותה מטרה שבחרו. התהליך מתרכז בהעלאת הדימוי והערך העצמי, שחרור הקשיים וההרגלים המגבילים את חווית ההצלחה, הסיפוק והשמחה בחיים ועשייה מתוך בחירה ומחויבות להצלחה.

האימון מתאים לילדים מגיל 10 ומעלה.

מה יאפשר אימון לילדיכם?

- העצמה וחיזוק הביטחון העצמי.
- שיפור ביחסים החברתיים.
-שיפור בהישגים הלימודיים.
-שיפור התקשורת במשפחה.
- שינוי הרגלים בתחומי החיים השונים.
-רכישת כלים שישרתו אותו גם כאדם בוגר.

אני מאמינה שתהליך של שינוי וצמיחה צריך להתבצע במרחב של שמחה, התלהבות ,אהבה ובטחון.
כאשר האדם מחובר לתחושות אלה הכול אפשרי עבורו.


למידע והתייעצות בנוגע לילדכם, אשמח לעמוד בקשר ולסייע >>

זוהר קפל
zoharkappel@gmail.com

*

סיפורי הצלחה

סיפורה של ר.ב.
למה אני מתכוונת שאני אומרת שמרחב של שמחה ובטחון מאפשר להתגבר על קשיים שמלכתחילה נדמה כבלתי אפשריים, למשל:
לפני שנים, פנתה אלי אם על מנת שאלמד את בתה הלומדת בכתה ב'. הילדה אובחנה כדיסקלקולית- כלומר ליקוי חד משמעי ביכולת המתמטית.  באבחון נוסף גיליתי שאכן  לילדה קושי עצום אך יחד עם זאת מצאתי שתוכל ללמוד מתמטיקה .
לימדתי אותה כ-8 חודשים בלבד- הדגש היה  להעצים אותה, לעזור לה לזהות את היכולות והכישורים שלה ,להאמין בעצמה שהיא יכולה להיות טובה בחשבון , ללמוד לאהוב חשבון,להבין את משמעות החשבון, לתת לה כלים להבנת עולם המספרים ולחוות הצלחות.
במשך תקופה זו ולאחריה היא קבלה ציונים טובים וחוותה הצלחה. אני מאמינה גדולה בהעצמה ובהצלחה. הצלחה מעודדת ומעוררת שאפתנות ורצון לצבור הצלחות נוספות. זו החוזקה העיקרית באימון בשיטת NLP על פני שיטות שונות של הוראה מתקנת.
בכתה ה' חזרה אלי לחצי שנה נוספת להבנת השברים ושוב בכתה ח' לחצי שנה.
לימים אותה ילדה (דיסקלקולית) סיימה בגרות של 5 יחידות  בציון 94. לאחר שנים של הדרכה בתנועה יצאה לשנת שירות ובצבא
היתה למורה חיילת.
אני לא תיקנתי את הילדה אלא לימדתי אותה להאמין  בעצמה, לאהוב  חשבון וציידתי אותה בכלים שעזרו לה להצליח. הכלים שהיא רכשה במפגשיה איתי ליוו וימשיכו ללוות אותה כל חייה גם בתחומים שלא קשורים למתמטיקה.