לפגישת הכרות חינם! התקשר             050-3600764 begin_of_the_skype_highlighting            050-3600764      end_of_the_skype_highlighting

לאנשים שרוצים יותר !

 זוהר קפל -  אימון שעושה הבדל

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:

אימון אישי לסובלים מהפרעות קשב ורכוז

הפרעות קשב, ADHA,ADD ולקויות למידה, כבר מזמן אינן טאבו. היום ילדים כמו גם מבוגרים רבים מאובחנים כסובלים מלקויות אלה. הם יודעים מה משמעות ההפרעות האלה, בעיקר תחושת תסכול, חוסר מיצוי עצמי והחמצה. הידיעה שאפשר יותר, אבל משום מה זה לא בדיוק "זה".

הרפואה ומערכת החינוך מצאה ושוקדת עדיין על מציאת פתרון מושלם לתופעה. אבל בינתיים, כל אחד ואחת שנתקלים בלקות באופן אישי צריכים (גם אם בנוסף לפתרון המדעי והתרופתי) למצוא את דרכו בעולם, לפתח כישורי חיים וכלים שיסייעו לו או לה למקסם את הפוטנציאל האישי ולהביא את היכולות מהכוח אל הפועל.

המשמעות של ילדים או מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז ADHD  היא התמודדות יום יומית עם אתגרים רבים : אימפולסיביות, הסח דעת, היפר אקטיביות, חוסר קשב, חוסר ריכוז, דימוי עצמי נמוך, קשיים בהתארגנות וניהול זמן, קושי בהתמדה.
אלה הם בעיות שניתן למצוא להם דרכים עוקפות בעזרת אימון יעיל ומעשי לתוצאות מוכחות.

האימון האישי נמצא יעיל ועוזר לאותם אנשים המתמודדים עם קשיים בקשב וריכוז.

• האימון  עוזר לפתח כישורי חיים המאפשרים להתמודד בהצלחה עם הקושי בריכוז.

• האימון עוזר לפתח בטחון עצמי וחשיבה חיובית ויעילה.

• האימון האישי מסייע לADHD להישאר ממוקדים, לסיים מטלות שהתחילו.

• האימון מאפשר יצירת הרגלים חדשים מסודרים ועקביים.

• אימון אישי מסייע בוויסות הרגשות והתגובות.

• אימון אישי מקנה כלים ואסטרטגיות לשיפור הלמידה או הקריירה.


ההיכרות שלי עם תחום זה של קשב וריכוז  רבת שנים-הן כעבודתי כמורה לחינוך מיוחד ומאבחנת ומטפלת לקויות למידה קשב וריכוז,כמו גם היותי אמא לילד שצמח כבר לבחור ומאובחן כADHD –השנים הרבות בהוראה אפשרו לי להיחשף למגוון רחב של קשיים, להתמקצע וללמוד על התופעות השונות. את ניסיוני האישי והמקצועי שזרתי יחד עם היותי מנחת NLP  ומאמנת אישית ועסקית לליווי בעלי עסקים, סטודנטים ותלמידים, לא רק להתמודדות עם הפרעת הקשב אלא כיצד ניתן אף להפיק ממנה את המקסימום. במתן טכניקות ופתרונות מעשיים לתוצאות ברורות ומוכחות.

זהו אימון ייחודי המאגד בתוכו מגוון שיטות וידע במטרה להשגת יעדים. פתאום, זה אפשרי להצליח.

למידע נוסף, פרטים ושאלות, אשמח לעמוד לרשותך >>

זוהר קפל 
zoharkappel@gmail.com